ÖzErbaylar

Kurumsal

Hakkımızda

Öz Erbaylar Hasır başta hasır ve kamış ürünleri olmak üzere, Manavgat Antalya merkezli olarak Akdeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesinde Hasır, Kamış, Bali Evi, Hamak, Salıncak, Kıl Çadır, Saz Çatı, Kamış Sepet, Şark Köşesi ve Şemsiye olmak üzere daha bir çok kamış ve kamış ürünlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyet bölgelerimizde genellikle otellerin ihtiyaçları karşılanmakta olup, sahil, plaj, park, bahçe gibi alanlar kamış ürünlerinin doğallığı ile donatılmakta, kamış ve hasır alanında tüm yeniliklere Öz Erbaylar Hasır ve Kamış Ürünleri olarak hizmet verilmektedir.

ÖzErbaylar Hasır Manavgat Antalya merkezli olmak üzere Türkiye’de sektöründe ilkleri yapmaya devam etmek için sektörde yeni arayışların sürekliliğini sağlamakta ve sektördeki gelişmeleri bütün dünyada yakında takip etmektedir.

Hasır Dekorasyonu ile ilgili istenilen ham maddeleri temin ederek hasır kamış sektörüne yenilikler katmış, geniş müşteri kitlesine ve memnuniyetine ulaşan firmamız, siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektörde yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde ihtiyaçlarına uygun ve zamanında cevap verebilmek bizleri gururlandırmaktadır.

Oteller için, Villalar için, Mini Bahçeler için, Yaşam Alanları için; Hasır, Kamış, Bali Evi, Hamak, Salıncak, Kıl Çadır, Saz Çatı, Kamış Sepet, Şark Köşesi ve Şemsiye ürünlerini bulabileceğiniz adres ÖzErbaylar Hasır.

HASIR
Hasır Ürünlerimiz Sağlıklı Olmakla Beraber Muhteşem Görünümüyle de Kullanıldıkları Alanda Kaliteyi Yüksek Seviyeye Çıkarmaktadır. Tatil Bölgelerinde, Plajlarda Göz Zevkinize Hitap Eder..

DEKORASYON
Öz Erbaylar Dekorasyon, Saz Dekorasyon, Hasır Dekorasyon, Kamış Dekorasyon ve Bambu Dekorasyon Gibi Her Alanda Uzun Yıllardır Süren Tecrübemiz ile Sizlere Hizmet Veriyoruz…

Haftanın Her Günü 08:00 – 20:00 Saatleri Arasında Bize Ulaşabilirsiniz +9 0 532 245 77 63